Polityka prywatności

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). W związku z tym chcielibyśmy prosić Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych i poinformować Cię o zasadach, na się to odbywa. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat. Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych przez koronaalert.pl.

W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane?

  • pomiary statystyczne – chcemy wiedzieć ile osób odwiedza naszą stronę
  • marketing – chcemy dostarczać Ci lepiej dopasowane treści reklamowe
  • do świadczenia usług drogą elektroniczną – chcemy udostępniać Ci coraz lepsze usługi

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest koronaalert.pl.

Komu możemy przekazywać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem mogą to być podmioty przetwarzające dane na zlecenie koronaalert.pl np: firmy zajmujące się marketingiem lub podwykonawcy usług. Twoje dane mogą być też udostępnione organom prawa o ile otrzymamy stosowną notę prawną.

Twoje prawa w stosunku do danych osobowych?

Masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz masz prawo dostępu do nich lub sprostowania. Dane kontaktowe znajdują się w stopce strony.

Z wyrazami szacunku koronaalert.pl